ИЗВЕШТАЈ СА УГЛЕДНОГ ЧАСА

У кабинету за биологију, 10. 10. 2017. године одржан је угледни час на тему „Наша школа као Еко-школа”.

У овој активности учествовали су ученици 7-2 Вида Милутиновић и Јован Палибрк који су под менторством наставнице биологије Маријане Марковић представили пројекат Еко-школа и активности које су се одржавале од уласка наше школе у овај пројекат.
Након презентације ученици су замољени да изнесу идеје за нове акције које су записали на папириће које су лепили на стабло.
Уследила је дискусија о предлозима и акцијама које ће се спровести у оквиру Еко- школе.
Угледном часу присуствовали су: Зоран Илић, наставник биологије, Оливера Крупеж, Маријана Трифуновић и Бојана Никшић, наставнице књижевности и српског језика, Весна Јеротијевић, учитељица, и Славица Вукајловић, наставница техничког и информатике, као и ученици из три одељења: 8-1, 5-3 и 5-1.

bio1

bio2