СПИСАК УЧЕНИКА V РАЗРЕДА

Црвена смена
Одељењски старешина Зорива Шипетић 5-1

 

Презиме

Име

Изборни предмет

1

Аџић

Јована

Верска настава

2

Баралић

Андријана

Верска настава

3

Белић

Хелена

Грађанско васпитање

4

Брзаковић

Андреја

Верска настава

5

Деспинић

Тара

Верска настава

6

Живановић

Лука

Грађанско васпитање

7

Ивановић

Филип

Верска настава

8

Ирижанин

Анђелија

Верска настава

9

Јанковић

Ена

Верска настава

10

Јанковић

Софија

Грађанско васпитање

11

Јеверица

Марта

Верска настава

12

Маринковић

Андреј

Грађанско васпитање

13

Маркићевић

Дуња

Верска настава

14

Милинковић

Василије

Верска настава

15

Миловановић

Ива

Верска настава

16

Остојић

Нађа

Верска настава

17

Петровић

Милица

Верска настава

18

Пешић

Јанко

Грађанско васпитање

19

Пурић

Ђурђа

Грађанско васпитање

20

Ранчић

Сара

Верска настава

21

Рисимовић

Елена

Грађанско васпитање

22

Славковић

Страхиња

Верска настава

23

Сокић

Исидора

Верска настава

24

Чиврак

Невена

Верска настава

25.

Пајовић

Богдан

Верска, досељен

Црвена смена
Одељењски стрешина: Маријана Курћубић 5-2

 

Презиме

Име

Изборни предмет

1.

Аџемовић

Немања

Верска настава

2.

Божовић

Лена

Грађанско васпитање

3.

Василијевић

Вања

Грађанско васпитање

4.

Војиновић

Вукашин

Грађанско васпитање

5.

Вујовић

Богдан

Верска настава

6.

Вучићевић

Лазар

Верска настава

7.

Вуковић

Немања

Грађанско васпитање

8.

Грујовић

Лазар

Грађанско васпитање

9.

Дашић

Матеа

Грађанско васпитање

10.

Ђевић

Мирко

Верска настава

11.

Ђоровић

Стефан

Верска настава

12.

Илић

Будимир

Верска настава

13.

Јовановић

Урош

Верска настава

14.

Катанић

Анастасија

Верска настава

15.

Катанић

Јована

Верска настава

16.

Катанић

Милица

Грађанско васпитање

17.

Лабан

Душан

Верска настава

18.

Лазовић

Лазар

Верска настава

19.

Луковић

Ленка

Грађанско васпитање

20.

Милутиновић

Елена

Верска настава

21.

Миковић

Лазар

Верска настава

22.

Милошевић

Петар

Грађанско васпитање

23.

Недељковић

Војин

Верска настава

24.

Недељковић

Софија

Грађанско васпитање

25.

Нешковић

Николина

Верска настава

26.

Николић

Вељко

Грађанско васпитање

27.

Раичевић

Матеја

Грађанско васпитање

28.

Ристановић

Елена

Грађанско васпитање

29.

Тодоровић

Никола

Верска настава

Црвена смена
Одељењски старешина –Јована Божовић 5-3

 

Презиме

Име

Изборни предмет

1

Ацовић

Милица

Грађанско васпитање

2

Бубања

Неда

Верска настава

3

Вујашевић

Петар

Грађанско васпитање

4.

Вујовић

Ђурђа

Грађанско васпитање

5.

Даниловић

Соња

Верска настава

6.

Јелић

Лука

Верска настава

7.

Костић

Филип

Грађанско васпитање

8.

Лазовић

Никола

Грађанско васпитање

9.

Лекић

Теодора

Верска настава

10.

Мечанин

Анђелија

Верска настава

11.

Милуновић

Тијана

Верска настава

12.

Ницовић

Виктор

Грађанско васпитање

13.

Петковић

Јанко

Грађанско васпитање

14.

Петровић

Анастасија

Верска настава

15.

Петровић

Андреј

Грађанско васпитање

16.

Плавшић

Далибор

Верска настава

17.

Росић

Неда

Грађанско васпитање

18.

Савковић

Андреј

Верска настава

19.

Секулић

Ива

Верска настава

20.

Симић

Ивона

Верска настава

21.

Чапрић

Игор

Грађанско васпитање

22.

Шундерић

Матија

Верска настава

23.

Ђурђа

Рајић

Верска настава

24.

Ћосо

Божидар

Грађанско васпитање досељен

25.

Пајовић

Лука

досељен

Плава смена
Одељењски старешина: Срђан Раденовић 5-4

 

Презиме

Име

Изборни предмет

1.

Алексић

Урош

Верска настава

2.

Букумировић

Нађа

Верска настава

3.

Васиљевић

Лена

Верска настава

4.

Гајић

Јован

Верска настава

5.

Гачановић

Лена

Верска настава

6.

Дикић

Лена

Верска настава

7.

Ђуровић

Ђина

Верска настава

8.

Живковић

Иван

Верска настава

9.

Живолић

Страхиња

Верска настава

10.

Јањић

Ива

Верска настава

11.

Јовановић

Николина

Верска настава

12.

Крстовић

Јован

Верска настава

13.

Лазовић

Реља

Верска настава

14.

Лазовић

Теодор

Верска настава

15.

Марковић

Гаврило

Верска настава

16.

Марковић

Михаило

Верска настава

17

Петровић

Вук

Верска настава

18.

Петровић

Теодора

Верска настава

19.

Радовановић

Михаило

Грађанско васпитање

20.

Ружичић

Сандра

Верска настава

21.

Танасковић

Лена

Верска настава

22.

Теодосијевић

Миладинка

Верска настава

23.

Томић

Милица

Верска настава

24.

Трнавац

Страхиња

Грађанско васпитање

25.

Фатић

Андрија

Верска настава

26.

Чекеревац

Тина

Грађанско васпитање

27.

Шкапина

Милица

Верска настава

Плава смена
Одељењски старешина Ивана Радишић 5-5

 

Презиме

Име

Изборни предмет

1.

Белошевић

Aња

Верска настава

2.

Бешевић

Ива

Верска настава

3.

Богићевић

Реља

Верска настава

4.

Боровић

Огњен

Грађанско васпитање

5.

Бошковић

Петар

Грађанско васпитање

6.

Горанчић

Андријана

Верска настава

7.

Даниловић

Анђелија

Грађанско васпитање

8.

Живковић

Јована

Верска настава

9.

Златић

Анђела

Верска настава

10.

Јелић

Милан

Верска настава

11.

Јоловић

Кристина

Верска настава

12.

Јокић

Магдалена

Грађанско васпитање

13.

Марјановић

Немања

Верска настава

14.

Миловановић

Наталија

Верска настава

15.

Миловић

Димитрије

Верска настава

16.

Милошевић

Ђурђе

Верска настава

17.

Никитовић

Анета

Верска настава

18.

Ненадић

Павле

Верска настава

19.

Пантелић

Вељко

Верска настава

20.

Полуга

Матеја

Верска настава

21.

Стековић

Андреа

Верска настава

22.

Тешић

Кристина

Грађанско васпитање

23.

Ћендић

Валентина

Верска настава

24.

Шушић

Анастасија

Верска настава

Плава смена
Одељењски старешина: Бојана Никшић 5-6

 

Презиме 

Име

Изборни предмет

1.

Баралић

Давид

Верска настава

2.

Басарић

Андреа

Грађанско васпитање

3.

Бојковић

Михаило

Верска настава

4.

Бошковић

Наталија

Грађанско васпитање

5.

Вујичић

Ђурђа

Верска настава

6.

Вулишић

Лазар

Верска настава

7.

Давидовић

Лазар

Верска настава

8.

Зарић

Немања

Верска настава

9.

Затежић

Дамјан

Грађанско васпитање

10.

Јовановић

Андрија

Верска настава

11.

Каранац

Милица

Грађанско васпитање

12.

Максимовић

Теодора

Грађанско васпитање

13.

Марковић

Марија

Грађанско васпитање

14.

Матовић

Павле

Верска настава

15.

Мијаиловић

Дуња

Грађанско васпитање

16.

Микаћ

Михајло

Верска настава

17.

Мићовић

Мартин

Грађанско васпитање

18.

Наранчић

Ђурђа

Верска настава

19.

Обрадовић

Теодора

Верска настава

20.

Пауновић

Николина

Грађанско васпитање

21.

Петровић

Андрија

Верска настава

22.

Петровић

Наталија

Верска настава

23.

Петровић

Стефан

Верска настава

24.

Пртењак

Давид

Верска настава

25.

Радуловић

Милева

Верска настава

26.

Стевановић

Саша

Верска настава

27.

Фалетић

Ана

Верска настава

28.

Чикириз

Јован

Верска настава