Испратили смо у пензију колегиницу Љиљану Јозовић

У петак, 28. маја 2021. године, испратили смо у заслужену пензију нашу драгу колегиницу, наставницу физичког васпитања Љиљану Јозовић.

Љиљана Јозовић испратила је многе генерације које ће је се сећати по реду, раду и дисциплини, али и по духовитости и другарском односу који је имала према ђацима. Радила је од 5. фебруара 1987. године у нашој школи. Професија наставника физичког васпитања омогућила јој је да младе људе види изблиза, да учествује у њиховом одрастању и у њиховим животима из неког другог угла, не само из угла наставника с оне стране катедре. Остаће упамћена по пријатељским саветима и подршци коју је и колегама и ученицима несебично пружала, као и по бројним успесима које су њени ђаци деценијама низали из кошарке, одбојке, атлетике и стрељаштва.

Драга колегинице, желимо ти лепе и безбрижне пензионерске дане!

Колектив ОШ Милица Павловић” Чачак

PLJ3