Учествовали смо на хуманитарној изложби

Солидарности се деца уче од малих ногу, а адекватним активностима продубљује њихова емпатија према људима. Током сваке школске године, ученици наше школе прикупљају новчану помоћ или пакетиће за своје вршњаке и млађу децу, организују креативне радионице и продају својих рукотворина у хуманитарне сврхе, одлазе на хуманитарне концерте, приредбе, изложбе. И ове школске године одазвали смо се бројним хуманитарним акцијама и помагали онима којима је помоћ најпотребнија.

У петак, 28. маја 2021. године, ученици ОШ Милица Павловић” Чачак учествовали су на продајној изложби макета и модела које су израдили ученици основних и средњих школа у Моравичком округу. Изложба под називом Техника и предузетништво Моравичког округа одржана је на Градском тргу у Чачку, а сав прикупљени новац прослеђен је у хуманитарне сврхе.

HI1

HI2